DVD Córka Hioba

DVD Córka Hioba

Indeks: 9788365889164

13,81 zł

(13,81 zł szt)

Reżyseria: Emilio Roso
Języki: angielski
Tłumaczenie: napisy polskie, lektor polski
Czas trwania: 152 min
Nośnik: DVD
Dźwięk: Dolby Digital 5.1
Obraz: 16 x 9
ISBN: 978-83-65889-16-4

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zaburzony psychicznie nastolatek wchodzi do sklepu uzbrojony w broń automatyczną i zabija wielu ludzi. Policjanci próbują odpowiedzieć na pytania: dlaczego chłopak to zrobił? Jak to możliwe że zwykły nastolatek miał dostęp do broni automatycznej? Małe spokojne miasteczko musi zmierzyć się z bezmierną tragedią, kiedy niezrównoważony psychicznie chłopka, zaszczuty przez rówieśników, postanawia się zemścić.. Giną niewinni ludzie, dzieci, rodzice, dziadkowe. Film śledzi losy kilku rodzin, które straciły bliskich tamtego strasznego dnia, ukazuje ich zmagania z tą tragedią. Ile czasu potrzeba by otrząsnąć się z tak wielkiej i tak niespodziewanej straty? Mówi się, że "Czas leczy rany" w tym wypadku czas niczego nie zmienia. W sprawie prowadzone jest kilka śledztw mających ustalić winnych zaistniałej sytuacji, czy wskazanie palcem winnego, pomoże złagodzić ból?

9788365889164
2020-03-17

Specyficzne kody

Nowy produkt