DVD 7 kilometrów od Jerozolimy (60)

DVD 7 kilometrów od Jerozolimy (60)

Indeks: 9788394242282

30,38 zł

(30,38 zł szt)

Elite - Ekskluzywna Kolekcja Ludzie Boga. Książka z filmem na płycie DVD
Reżyseria: Claudio Malaponti,
Język: lektor polski, napisy: polskie, format obrazu: 16:9,
Czas trwania filmu: 105 min, dźwięk: 5:1,
Rok: 2007, nośnik: płyta DVD

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Powstanie, dołączonego do książki filmu „7 kilometrów od Jerozolimy”, można nazwać cudem. Przy minimalnych środkach finansowych, dzięki wsparciu władz Syrii, gdzie zanim wybuchła wojna, kręcono większość scen powstał niezwykły, przejmujący dramat o człowieku, jeszcze niedawno szczęśliwym, który dzięki własnym egoistycznym wyborom z dnia na dzień traci wszystko i zostaje sam. Sam? Nie do końca. Kiedy decyduje się na podróż do Ziemi Świętej na drodze do Emaus spotyka… kogo? Czy człowiek, który zasiada w jego samochodzie i pije coca-cole z puszki może być Jezusem? Nie, to przecież niemożliwe. A może jednak? W filmie jest również wątek związany z polską noblistką, Wisławą Szymborską.

9788394242282
2020-03-17

Specyficzne kody

Nowy produkt