• Nowy
Kochamy Mszę Świętą !

Medytacje modlitwy i zabawy dla dzieci, na każdą niedzielę roku liturgicznego
Autor: Carlo Pellegrino
Wydawnictwo: Jedność
Format: 14,5 x 20,5 cm, s.128, oprawa miękka
ISBN: 978-83-8144-149-0

Kto powiedział, że Msza Święta to nudne obrzędy ze śpiewami i modlitwami, które trwają godzinę, a po ich zakończeniu wszyscy chcą jak najszybciej wrócić do domu?

Dzięki tej książce odkryjemy wraz z dziećmi, że Msza Święta jest tą błogosławioną niedzielną chwilą, która pozwala nam pięknie rozpocząć nowy tydzień!

Na stronach tej publikacji katecheci i rodzice znajdą ubrane w proste słowa medytacje oparte na ewangelicznych tekstach z niedziel roku liturgicznego, modlitwy i ciekawe propozycje zabaw, które pomogą dzieciom lepiej zrozumieć wartość niedzielnych Eucharystii.

2020-09-11