• Nowy

Redakcja: Izabela Skotny , Renata Turek
Format: 11,5 x 17,5 cm, oprawa twarda
ISBN: 978-83-7256-018-6

Bestseller, który pomoże Ci żyć Ewangelią dzień po dniu. Zawiera wyznaczone przez liturgię Kościoła fragmenty Ewangelii i rozważania do nich na każdy dzień roku. Eleganckie i poręczne wydanie w twardej oprawie. Wydaje nam się często, że my nie mamy możliwości, by Bogu oddać cały nasz czas. Tyle pracy, zabiegania, innych zajęć.
Rozważania „Żyć Ewangelią” uczą nas, że jest to jednak możliwe. Czytając każdego dnia fragment Ewangelii i komentarz do niej, każdy z nas ma okazję zabrać na cały dzień ze sobą to słowo, które najbardziej go porusza.Jedna z pierwszych tego typu pozycji na rynku wydawniczym, która w doskonałym wydaniu pomoże Tobie i Twoim bliskim żyć Ewangelią dzień po dniu:

- Zawierająca wyznaczone przez liturgię Kościoła fragmenty Ewangelii na 2021 r.

- Z bogatymi rozważaniami napisanymi przez Misjonarzy Krwi Chrystusa,

Wydana w twardej oprawie

,- W poręcznym formacie 11 x 17cm,

- Mająca PONAD PÓŁ TYSIĄCA stron,

- Dodatek - modlitwy do Krwi Chrystusa i Patronów,

- Czcionka czytelna i "miła dla oka".

2020-09-11