• Nowy
Dzieje Apostolskie/Rozdziały 1-9/Komentarz duchowy

Dzieje Apostolskie/Rozdziały 1-9/Komentarz duchowy

Indeks: 9788374852739

70,48 zł

(70,48 zł szt)

Autor: Silvano Fausti
Wydawnictwo: Bratni Zew
Format: 17x24 cm, s. 545, oprawa twarda
ISBN: 978-83-7485-273-9

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Wśród komentarzy do Dziejów Apostolskich ten wyróżnia się zwięzłością, prostotą i przejrzystością. Celem książki jest zachęcenie Czytelnika do studiowania opisanych w Nowym Testamencie dziejów Pierwszej Wspólnoty. Poznanie historii Kościoła Apostołów, Jego przeżywania i „konkretnego doświadczania” kiedyś, przez ludzi takich jak my - ze swoimi ograniczeniami, przezwyciężającymi różne trudności, ale pozwalającymi prowadzić się Duchowi Świętemu, czyniąc dobro i głosząc jak żyć Ewangelią - poprowadzi nas współczesnych do zrozumienia sensu życia i zachwycenia się pięknem Boga.

Studiując Dzieje Apostolskie zobaczymy, że to, co Jezus uczynił i powiedział, zostanie w taki sam sposób uczynione i powiedziane przez innych, którzy przyszli po Nim. Dzieje nie opisują ideologii dotyczącej rzeczy niemożliwych, zbyt pięknych, wyśnionych, ale rzeczywistość, która posiada swoje źródło i swój początek. Jest nim królestwo Boże, czyli sam Chrystus, który w taki właśnie sposób żył. Widzimy, że po Jego odejściu Apostołowie napisali piątą Ewangelię – którą jest nasze życie – które następuje po życiu Jezusa. Będzie to dla nas niezwykle inspirujące zobaczyć, jak Apostołowie przeżyli w realiach życia to, co Jezus uczynił dla wszystkich.

9788374852739
2020-03-17

Specyficzne kody

Nowy produkt