Szlak Kingi

Szlak Kingi

Indeks: 9788374828574

34,19 zł

(34,19 zł szt)

Autor: Katarzyna Targosz
Wydawnictwo: eSPe
Format: 12,50 x 19,50 cm, s. 413
ISBN: 978-83-7482-857-4

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Bohaterką powieści jest Kinga, kobieta, której w codziennym życiu trudno znaleźć choćby promyki szczęścia. Jej związek z mężczyzną właśnie się zakończył, relacje z bliskimi źle się układają, a praca w redakcji popularnego pisma kobiecego od dawna nie daje jej satysfakcji.

Z pozoru zwyczajny wyjazd służbowy do Krościenka, który miał być kolejnym nużącym zadaniem do wykonania, rozpoczyna w życiu Kingi wielką rewolucję. W tej małej miejscowości u podnóża Pienin Kinga nie tylko poznaje wyjątkowych ludzi, lecz także mierzy się z własną trudną przeszłością. Okolica, która przed wiekami była schronieniem jej świętej patronki, staje się tłem niezwykłych wydarzeń. Doprowadzają one do ogromnych zmian w życiu głównej bohaterki i jej bliskich. Na szlaku Kingi odnajdują siebie, Boga i prawdziwą miłość.

Szlak Kingi to wciągająca i trzymająca w napięciu opowieść o tym, że Bóg z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji potrafi wyciągnąć dobro, które daje człowiekowi siły do walki o życie, miłość i szczęście.

9788374828574
2020-07-08

Specyficzne kody

Nowy produkt