Życie

Format: 14 x 20 cm, s. 224, oprawa twarda
ISBN: 978-83-8131-093-2

Obecnie brak na stanie

Ludzkie historie uchwycone mistrzowsko w tej książce przez ks. Arkadiusza Paśnika i zatrzymane w kadrze to zarazem zaproszenie czytelnika w niezwykłą podróż. Wymagającą, pełną wybojów i zakrętów, ale niezwykle prawdziwą, szczerą i zachwycającą wielobarwnością odczuć i emocji. Pełną znaków zapytania, a zarazem nasuwających się wprost odpowiedzi, chociaż zagubionych w pędzie codzienności. Pokazującą, na czym polega istota życia, jak żyć, kim jest człowiek.
Książka ta to doskonała lektura dla wszystkich stawiających pytania i poszukujących Prawdy.