CD Widzialne i niewidzialne Cz II Audiobook

CD Widzialne i niewidzialne Cz II Audiobook

Indeks: 9788363154073

17,14 zł

(17,14 zł szt)

Produkcja: RajMedia
Format: nośnik płyta CD audiobook
Czas nagrania: 77 min.
Autorzy: J.Królikiewicz, A.Moczarski, R.Porzeziński
ISBN: 978-83-63154-07-3

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Druga część cyklu zawiera historie ludzi uwikłanych w trzy zupełnie różne, bardzo popularne i groźne propozycje duchowe.

01-07 Horoskopy i astrologia – Ciemna strona gwiazd czyli groźne kłamstwa (29’01”)

W XXI wieku więcej ludzi wierzy w horoskopy niż w istnienie diabła. Dlaczego? Czy w gwiazdach zapisana jest przyszłość człowieka? Kto może ją odczytać i za jaką cenę? Czy poprzez czytanie horoskopów można wejść w dialog z mocami ciemności? Zespół „Widzialne i Niewidzialne” dotarł do najbardziej renomowanych astrologów w Polsce, by szukać odpowiedzi na te pytania. Czy je znalazł?

08-13 Wschodnie Sztuki Walki – Na usługach demonów (26’15”)

Kim był twórca Aikido? Czyjej siły używa człowiek, który stosuje Wschodnie Sztuki Walki? Zespół „Widzialne i Niewidzialne” dotarł do byłych mistrzów Wschodnich Sztuk Walki, którzy zorientowali się, że wraz z rosnąca sprawnością fizyczną, tracą całkowicie wolność duchową. Dwie podobne historie z Polski i USA są świadectwami ucieczki z krainy mroku do życia w świetle.

14-19 Hare Krishna – Sekta, która zabiera życie (21’43”)

Kim jest Krishna? Dlaczego mass media kreują wizerunek ruchu Hare Krishna  jako pokojowego i przyjaznego człowiekowi? Czy międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny to sekta, która zabiera życie, a może religijna grupa wzniosłych ideałów? Co proponuje swym wyznawcom? Jaka jest cena otrzymanych od ruchu mocy? Sergiusz, podążając za Kriszną zdobył umiejętności czytania cudzych myśli, uzdrawiania, widzenia przez ściany. Zespół „Widzialne i Niewidzialne” jako pierwszy poznał jego tajemnicę.

 

9788363154073
2020-03-17

Specyficzne kody

Nowy produkt