• Nowy
CD Miłość, małżeństwo, rodzina

CD Miłość, małżeństwo, rodzina

Indeks: 9788395610479

31,43 zł

(31,43 zł szt)

Autor: Jacek Pulikowski
Wydawnictwo: 2Ryby.pl
Format: mp3, długość nagrania4 h 44 min, nośnik CD
ISBN: 978-83-956104-7-9

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Czy chcesz tworzyć trwałe małżeństwo i szczęśliwą rodzinę?
Czy chcesz się dobrze komunikować?
Czy zgadzasz się podjąć trud pracy nad sobą, by tworzyć szczęście?

Oto cztery godziny i czterdzieści cztery minuty o małżeństwie i rodzinie z autorem, który nawet na zagmatwane pytania niestrudzenie poszukuje jasnych odpowiedzi: Tak – tak, nie – nie. Swoje zdecydowane poglądy na sprawy małżeńskie potrafi rzetelnie uzasadnić. Wynika to z wieloletniego doświadczenia zdobytego w poradnictwie rodzinnym, gdzie już od dziesięcioleci pomaga małżonkom borykającym się z kryzysami, ale też z doświadczenia osobistego, wyniesionego z własnego życia rodzinnego, w którym spełnia się jako szczęśliwy mąż, ojciec, teść, a ostatnio i dziadek. Nie lubi zawiłych rozważań teoretycznych, ale chętnie opowiada o życiu, do którego podchodzi z optymizmem i wiarą, w sposób zdroworozsądkowy i praktyczny.
Jeśli lubisz dostawać „kawę na ławę”, cenisz jednoznaczne poglądy oparte na klarownej hierarchii wartości, jeśli zależy ci na trwałych więziach rodzinnych, ta płyta jest dla ciebie.

Spis treści

Rozdział Czas trwania
1. Więź małżeńska a ludzkie szczęście.   43 min
2. Coś tylko dla panów: Mąż i ojciec – jak sprostać wyzwaniu?   59 min
3. O co się potykamy, gdy tworzymy więź małżeńską?   63 min
4. Coś tylko dla pań: Żony i matki nie spadają z nieba.   51 min
5. Rozmowa, która zbliża.   67 min
9788395610479
2020-06-19

Specyficzne kody

Nowy produkt