CD Jezu, ty się tym zajmij

Autor: Joanna Bątkiewicz-Brożek
Czytają: Alicja Kabała, Dariusz Kowalski, Jacek Lecznar
Nośnik: płyta CD, format mp 3, audiobook, czas nagrania 11:30
ISBN 978-83-66407-07-7

Ostatnie sztuki w magazynie

Mistyk. Posiadał przedziwny wgląd w duszę człowieka – napisał ponad 220 tysięcy imaginette, obrazków z proroczym słowem skierowanym do konkretnej osoby. Niezwykle ceniony przez o. Pio, który często odsyłał do niego penitentów. Kapłan heroicznie wierny Kościołowi. Jest Sługą Bożym. Trwa jego proces beatyfikacyjny.
Biografia o. Dolindo Ruotolo „Jezu, Ty się tym zajmij!” zachwyciła tysiące Polaków, a ułożona przez niego pełna mocy modlitwa stała się jednym z ważniejszych wezwań w domach i kościołach

Tym razem wyjątkowa biografia niezwykłego księdza z Neapolu w formacie Audiobooka.

Joanna Bątkiewicz-Brożek

ur. w 1976 r., żona Grzegorza, mama Basi, Eli i Wojtka. Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe z teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego oraz Studium postulatorskie przy Kongregacji ds. Świętych w Rzymie; współpracuje z watykańskim portalem „Vatican Insider”; autorka pierwszej biografii o. Dolindo, „Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda” nagrodzonej Feniksem w 2018 r. Od kilku lat bada życie Sługi Bożego z Neapolu; z misjonarzami Św. Wincentego a Paulo współprowadzi też rekolekcje z duchowością o. Dolindo dla kapłanów oraz świeckich, wspólnot i parafii.

2020-05-11