Nowy CD Różaniec ratunkiem dla świata Zobacz większe

Audiobook, format mp3, czas nagrania: 41 minut
Czyta Hubert Czarnocki
ISBN: 978-83-65065-07-0

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,00 zł brutto

Różaniec ratunkiem dla świata – to niezwykle piękne i bardzo głębokie rozważania różańcowe autorstwa ks. Dominika Chmielewskiego bez wątpienia mają walor wspaniałych rekolekcji dla każdego, kto po nie sięgnie. Teologiczna głębia w połączeniu z ewangeliczną prostotą przekazu zawartych w nich treści, czyni z nich niezwykle skuteczne narzędzie ewangelizacji.Każdy, kto po nie sięgnie odnajdzie w nich siebie wraz ze wszystkimi swoimi lękami, troskami, smutkami ale też i radościami. Wędrując wraz z księdzem Dominikiem poprzez wszystkie tajemnice Różańca świętego, jakby na nowo odkrywamy Maryję. Dla wielu będzie to Maryja – Matka Pana Jezusa – jakiej dotąd nie znali.Dzięki rozważaniom księdza Dominika Chmielewskiego z jednej strony przekonujemy się, że Różaniec nie jest nudnym i monotonnym klepaniem „zdrowasiek”, z drugiej zaś odkrywamy głębię tej modlitwy. Pozostanie tylko kwestią czasu, kiedy zaczniemy cieszyć się modlitwą różańcową i stanie się ona dla nas modlitwą nieustanną.Każdy kto sięgnie po rozważania księdza Dominika Chmielewskiego już nigdy nie pozostanie obojętny wobec modlitwy różańcowej, która jest jedyną w swoim rodzaju autostradą do nieba.

CD Różaniec ratunkiem dla świata

Ks. Dominik Chmielewski SDB