Jezu, Ty się tym zajmij. Tajemnica ks. Dolindo Zobacz większe

Format: 17 x 24 cm, s.142, oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7864-094-3

29,90 zł brutto

Barwnie ilustrowana książka odkrywa przed nami tajemnicę niezwykłego życia ks. Dolindo Ruotolo, któremu Jezus powierzył modlitwę „Jezu, Ty się tym zajmij". Autorka książki podąża śladami tego świętego kapłana. Odwiedza jego ukochane miasto - Neapol. Prowadzi nas do miejsc związanych z jego życiem i działalnością. Książka zawiera wywiad z Grazią Ruotolo, krewną księdza Dolindo, będącą jednocześnie strażniczką jego pamięci i propagatorką jego wielkiego dzieła. Znajdziemy tu unikalne zdjęcia oraz nieznane dotąd polskiemu czytelnikowi modlitwy, które przekazał ks. Dolindo. Z książki dowiemy się również o przepowiedni ks. Ruotolo z 1965 roku o wyborze Karola Wojtyły na papieża.

Aleksandra Zapotoczny - dziennikarka akredytowana w Biurze Prasowym Stolicy Apostolskiej. Autorka książek o cudach św. Jana Pawła II, świętych i ich relikwiach. W Rzymie mieszka od 20 lat.

Jezu, Ty się tym zajmij. Tajemnica ks. Dolindo

Autor: Aleksandra Zapotoczny