Ojcze Nasz Zobacz większe

Format: 13 x 20 cm, s.191, oprawa: miękka
ISBN: 978-83-65847-77-5

24,90 zł brutto

Odkryj na nowo codzienny pacierz

Wydaje się, że dla chrześcijanina nie ma nic bardziej znajomego niż słowa Modlitwy Pańskiej. A jednak każde z jej zdań jest bogate i inspirujące do refleksji. Skąd mamy wiedzieć, co jest wolą Bożą, a co nią nie jest? Czy Boga naprawdę obchodzi to, że możemy nie mieć na chleb? Dlaczego modlimy się do Boga, aby nie wodził nas na pokuszenie? Zastanawiasz się, jak znaleźć odpowiedzi na te pytania? Chciałbyś głębiej zanurzyć się w modlitwie i zrozumieć sens wypowiadanych codziennie słów Modlitwy Pańskiej? Zajrzyj do tej prostej, mądrej i pełnej humoru rozmowy‑przewodnika po modlitwie Ojcze nasz!

Książka "Ojcze nasz" przypomina, że każdy z nas ma Boże DNA, a Bóg nigdy się nami nie zniechęca! Tylko dzięki Niemu rozwiniemy potencjał i odkryjemy sens życia. Ksiądz Marek to przewodnik pełen nadziei; nie teoretyzuje, a daje konkretne przykłady.
(Ewa Pietrzak, dziennikarka radiowa i telewizyjna)

Ksiądz dr Marek Dziewiecki dokonuje w tej rozmowie rzeczy kluczowej dla duchowości współczesnego człowieka – odkłamuje fałszywy obraz Boga i pokazuje ten prawdziwy, opierający się nie na ludzkich wyobrażeniach, ale na Bożym objawieniu.
(Mikołaj Kapusta, vloger, DobraNowina.net)

Ojcze Nasz

Autor: Ks. Marek Dziewiecki w rozmowie z Katarzyną Szkarpetowską