Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce Zobacz większe

Format: 13 x 20 cm, s.287, oprawa: miękka
ISBN: 978-83-65847-40-9

29,90 zł brutto

JEDEN Z NAJBARDZIEJ ZNANYCH W POLSCE REKOLEKCJONISTÓW W SZCZEREJ ROZMOWIE O WIELKIEJ MOCY BOGA!

Ksiądz Piotr Glas od wielu lat ewangelizuje, prowadzi modlitwę o uzdrowienie i wyjaśnia niebezpieczeństwo duchowych uwikłań. Posługuje w Wielkiej Brytanii, a do Polski przyjeżdża regularnie, by głosić słowo Boże i nieść duchowe wsparcie wszystkim zagubionym. 15 października 2016 roku na Błoniach jasnogórskich w czasie Wielkiej Pokuty w obecności ponad 200 tysięcy wiernych odmówił modlitwę o uwolnienie Polski spod mocy ciemności.

W rozmowie z Tomaszem P. Terlikowskim ks. Piotr Glas opowiada o swoim życiu, kryzysie duchowym, drodze do Boga oraz posłudze kaznodziei i egzorcysty. Przypomina, że Jezus nas kocha i chce naszego dobra, niestety często sami zamykamy przed Nim drzwi. Ta książka to nie tylko przewodnik po życiu duchowym, lecz przede wszystkim piękne świadectwo nawróconego kapłana, który całkowicie zawierzył swoje życie Jezusowi i Maryi.

"Opowieść człowieka, który z urzędnika duchowego stał się Kapłanem.
Ksiądz Glas to wielki wojownik, świadek prawdy, komandos Maryi." (Ks. Sławomir Kostrzewa, duszpasterz akademicki)

"Mocna lektura. Ksiądz Glas walczy w wojnie, w której – chcemy tego, czy nie – bierzemy udział wszyscy. I która nie polega jedynie na odprawianiu egzorcyzmów." (Jakub Jałowiczor, "Gość Niedzielny")

"Rozmowę z ks. Piotrem Glasem czyta się jednym tchem! Lepiej sprawdź, czy nie masz jakichś koniecznych obowiązków do wykonania na najbliższych kilka godzin, bo gwarantuje, ze nie oderwiesz się od niej!" (Ks. Dominik Chmielewski SDB, duszpasterz i rekolekcjonista)

Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce