Post Daniela z uzdrawiającą dietą warzywno- Zobacz większe

Format: 15 x 21 cm, s.176, oprawa: miękka
ISBN: 978-83-277-1332-2

19,90 zł brutto

Słynna kuracja oczyszczająca ciało i ducha nareszcie opisana w książce!

"Poddaj sługi twoje dziesięciodniowej próbie: niech nam dają jarzyny do jedzenia i wodę do picia (…). A po upływie dziesięciu dni wygląd ich był lepszy i zdrowszy niż innych młodzieńców, którzy spożywali potrawy królewskie" (Dn 1,12-15).

Potęgę tego biblijnego cytatu potwierdza współczesna medycyna. Post Daniela, dzięki swej prostocie, pomógł już tysiącom osób.

W książce znajdziesz:

• 14-dniowy program oparty na diecie warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej, opisany krok po kroku,
  • przepisy na każdy dzień kuracji,
  • wszystkie niezbędne informacje potrzebne do podjęcia postu Daniela (jak się przygotować, kiedy podjąć post, co robić po zakończeniu kuracji),
  • duchowe rozważania ks. Łukasza Piórkowskiego, które pomogą Ci uczynić z postu czas prawdziwej, duchowej odnowy.
  • Do podjęcia postu Daniela wystarczy Ci ta książka i trochę determinacji. Oczyść ciało i ducha w 14 dni.

"Autorka książki, Krystyna Dajka, jest nie tylko entuzjastką postu Daniela, który sama wielokrotnie podejmowała, ale ma także wielki dar praktycznego przygotowywania tej diety i szkolenia na organizowanych od lat turnusach zdrowotnych."
    (ze wstępu dr Ewy Dąbrowskiej)

Post Daniela z uzdrawiającą dietą warzywno-

-owocową Ewy Dąbrowskiej